• Letné detské aktivity

• Milé deti a rodičia,

tak ako každý rok, tak aj tento sa môžete tešiť na naše letné aktivity! Dátumy sú zatiaľ orientačné a uvidíme ako sa budú uvoľňovať opatrenia. Ale my pevne veríme, že cez leto budeme spolu.

Cena 60 eur je na týždeň a zahŕňa: obed, pitný režim, vstupné, cestovné, materiály na aktivity, tvorivé dielne,  ceny na súťaže a výlety.

Počet miest je obmedzený. Pre deti od 7 do 15 rokov.

1. turnus:    2.8. -   6.8.2021

2. turnus:    9.8. - 13.8.2021 - obsadené

3. turnus   16.8. - 20.8.2021 - obsadené

Program jednotlivých turnusov bude upresnený do konca júla. V prípade záujmu pošlite nám na email : cvchandlova@gmail.com vyplnenú prihlášku. Ostatné Tlačivá "Súhlas so spracovaním OU a čestné prehlásenie" sa odovzdávajú v deň nástupu na tábor. Platbu NEUHRÁDZAJTE. Akonáhle bude situácia priaznivá a my budeme vedieť, či môžme tábory zrealizovať, všetkých prihlásených budeme kontaktovať.

Nahlasovať sa môžete prostredníctvom emailu: cvchandlova@gmail.com

bližšie informácie: 0908 916 329.

Na stiahnutie/vytlačenie:

Pokyny, bližšie informácie, program jednotlivých turnusov sme zasielali rodičom na e-mail. V prípade, že vám neprišli, kontaktujte nás.

• Deň detí na Hornom konci

• Deň venovaný deťom treba jednoznačné osláviť! Preto sme sa rozhodli s našimi kamošmi z Mesta Handlová, Domu kultúry Handlová, Hateru Handlová, Lepšej Handlovej a Detského a mládežníckeho parlamentu usporiadať super DEŇ DETÍ na Ihrisku na Hornom konci.Veríme, že nám počasie bude priať, výborne sa zabavíme, zasúťažíme a nájdeme aj POKLAD! Vidíme sa 1.6.2021 o 15:00h.

• "KLUBOVŇA" príď medzi nás

• Opäť vám pripomínamé našu KLUBUVŇU. Ak sa doma po škole nudíš prídi k nám do CVČ. V prípade nepriazniveho počasia máme pripravené zábavné aktivity v našich priestoroch. V prípade pekného počasia aktivity vonku, na čerstvom vzduchu.

Tak hybaj k nám!

• Mobilná hracia plocha

• Milé deti a milí rodičia,

spojme sa pre dobrú vec! Na našom FB, ste mali možnosť postrehnúť, že sme sa zapojili do výzvy od Nadácie COOP Jednota: Program podpory lokálnych komunít. Vytvorili sme projekt, ktorý sme nazvali: Mobilná hracia plocha na námestí.

Vieme, že detičky museli tráviť čas najmä doma a my ich naopak chceme dostať von, na čerstvý vzduch.

Na naše námestie v Handlovej, kde vytvoríme bezbečnú hraciu plochu spojenú s oddychovou zónou (pre rodičov, starých rodičov a pod.) Bude sa jednať o extériérový detský kútik.

My Vás však chceme poprosiť o pomoc, pretože bez Vašej pomoci to nepôjde. Od dnešného dňa 15.5. za náš projekt môžete hlasovať v každej predajni COOP Jednota v Handlovej.

Hlasovanie trvá do 15.6. a môže vyhrať len jeden z projektov.

Za Handlovú boli vybrané 3 projekty.

Ďakujeme Vám za každý jeden hlas, za každé zdieľanie tohoto videa, za Vašu podporu!

Veríme, že sa v lete spoločne uvidíme na "Mobilnej hracej ploche na námestí"!

• KLUBOVŇA

• 3 krát HURÁ!

Opäť otvárame svoje dvere pre všetky deti, ktoré majú radi zábavú, rôzne aktivity, hry a dobrú náladu. Toto všetko zažiješ práve u nás, čaká ťa kopec zážitkov, výborné prekvapenia a noví kamaráti. Neváhaj a príď, od pondelka do stredy, do našej KLUBOVNE!

Tešime sa na teba už v pondelok od 14,30h.

• Vyrábaninky: Kvietok pre mamičku

• Ahojte milé deti a rodičia,

keďže máme túto nedeľu, krásny sviatok v kalendári a to, Deň Matiek, rozhodli sme sa mu prispôsobiť aj naše Vyrábaninky. Ukážeme vám, ako si jednoducho viete vyrobiť kvietok pre mamičku.

Nezabudnite v nedeľu poriadne vystískať svoje maminky!

Krásny deň

• Malinkovo otvorené

• Milé maminky a detičky,

chceli by sme Vás informovať, že Detské centrum Malinkovo opäť otvorí svoje brány! Budeme však fungovať na základe platných protipandemických opatrení a to nasledovne:

- Nakoľko sa náš okres nachádza momentálne v červenej farbe môžeme fungovať v individuálnej rovine a teda, v danom čase bude môcť byť v herni jedna rodina (uzavretá bunka - mama+dieťa, babka+dieťa a pod.) Pravidlá a nariadenia sa však môžu meniť, o tom vás ale budeme vždy včas informovať.

- Pri vstupe do herne bude rodič podpisovať dokument o bezinfekčnosti.

- Pri vstupe do herne Vám bude zmeraná teplota.

- V herni musí mať rodič po celú dobu respirátor.

- Ak dieťa bude prejavovať známky choroby( soplíky, kašeľ, teplota a pod.) preložíme návštevu herne na inokedy. Takisto sa to vzťahuje aj na doprovod dieťaťa.

- Malinkovo bude otvorené Pondelok/Utorok/Streda od 8:00 do 16:00.

- Termín si treba zarezervovať/ informovať sa o voľnom čase v herničke.

- Rezervovať si ho môžete prostredníctvom FB správy “Detské centrum Malinkovo” alebo telefonicky na čísle: 0918 525 034.

Celé Malinkovo sa teší na Vašu návštevu!

• Nech žije 1.Máj

• Rozkvitli stromy, kvety a zelený je opäť celý háj, na námestí v Handlovej postavili farebný prvý máj. Všade na vôkol počuť prebúdzať sa celú prírodu, u nás v CVČ Vás chceme pobaviť, v májovom videu. Zase je tu mesiac máj, hojnosti a lásky čas, nech zdravie a láska je v každom z nás. Krásny 1. Máj praje kolektív CVČ Handlová, DaMP, Dom kultúry mesta Handlová DivadloPri Kolkárni.

Ďakujeme za spoluprácu!

• Čítanie rozprávok: Barborka ide na pódium

• Milé deti,

zažili ste už vystúpenie pre rodičov v škôlke, či v škole? Presne o takomto zážitku bude dnešný príbeh. O tom, ako išla Barborka na pódium.

Myslíte si, že to zvládla? Dozviete sa v dnešnom príbehu!

• Vyrábaninky: Ako si vytvoriť obrázok do rámika

• Milé deti!

Dňa 22.4. sme si pripomenuli "Deň Zeme". Pri tejto príležitosti Vám v tejto časti "Vyrábaniniek" ukážeme, ako sa dá použiť obal z vajíčok na kreatívne účely. Vyrobíme si obrázky s motívom zvieratiek.

Tešíme sa na Vaše výtvory!

Všetky videá nájdete na našom novom Youtube kanále: Kukaj na to.