• Vianočná ozdoba

• Trošku sme Vás nechali v napätí, ale sľúbene video je tu! Teraz k tej spoločnej aktivite! Ako ste si všimli, škriatkovia sú šťastím bez seba z nového stromčeka, len sú trošku popletení. Stromček síce vyzdobili, ale úúúplne zle! Preto potrebujeme vašu pomoc! Pomôžte škriatkom správne vyzdobiť stromček. Do 22.12. zaveste ozdobu, ideálne vami vyrobenú, škriatkovia to budú každú noc kontrolovať, každú ozdobu odfotia a v novom roku vyhodnotíme 5 najkrajších ozdôb, ktoré odmeníme.

Verime, že spoločne škriatkom ukážeme, ako má Vianočný stromček vyzerať!

Za krásny stromček ďakujeme Mesto Handlová a Mountfield a.s.

A za spoluprácu ďakujeme Dom kultúry mesta Handlová

• Vyhodnotenie "Obrázok pre Mikuláša"

• Milé deti,

sme veľmi radi, že ste sa zapojili do našej aktivity “Obrázok pre Mikuláša.” Zavítal aj k nám do Malinkova. Vaše krásne dielka ho veľmi potešili. Za odmenu Vám nechal v Malinkove mikulášsky balíček. Ďakujeme za spoluprácu Mesto Handlova,CVČ Handlová a Dom kultúry Handlová.

Balíčky si môžete vyzdvihnúť od 8.12.do 16.12. v dňoch pondelok - štvrtok, v čase od 10.00 hod. do 11.00 hod. V prípade otázok nám napíšte aj do správy. Ďakujeme.

Video - Vyhodnotenie "Obrázok pre Mikuláša"

• Mikuláš v Handlovej online

• Milé deti,

aj tento rok som sa veľmi tešil, že Vás stretnem v Handlovej osobne. Bohužiaľ situácia je veľmi vážna. A preto som sa rozhodol, že sa Vám prihovorím aspoň cez obrazovku vášho tabletu, alebo mobilu. A aby ste neboli smutné, mám pre Vás jedno prekvapenie. Už v pondelok, 6. decembra si od 17.00 môžete na facebooku DK Handlová a CVČ Handlová pozrieť rozprávku "O dvoch snehuliakoch", ktorú som pre Vás pripravil spolu s mojimi kamarátmi. Nezabudnem ani rozžiariť krásny vianočný stromček na námestí. Verím, že toto je posledný rok, kedy sa nestretneme osobne. Dávajte na seba pozor a nezabudnite na čižmičky.

Vzhľadom na vážnu situáciu spojilo CVČ Handlová opäť svoje sily s DK Handlová a spoločne pripravili online Mikuláša. Dúfame, že aspoň trochu potešíme všetky deti v Handlovej. Veríme, že táto pliaga čoskoro stratí svoju silu a my sa budeme opäť stretávať na našich podujatiach.