• Profil CVČ

• CVČ je školské zariadenie mesta Handlová s celoročnou prevádzkou. Zabezpečuje výchovno – vzdelávaciu, záujmovú a rekreačnú činnosť pre deti, mládež a rodičov v ich voľnom čase. Má dlhoročnú históriu, bolo založené v septembri 1954 ako Okresný dom pionierov a mládeže. V súčasnosti sídli v priestoroch Domu kultúry. Okrem pravidelnej popoludňajšej záujmovej činnosti organizujeme celomestské športové, prírodovedné a kultúrne podujatia. Venujeme sa aj mládeži do 30 rokov, ktorí svoje aktivity realizujú cez Detský a mládežnícky parlament. Našou snahou je spolupráca so všetkými organizáciami na území mesta Handlová.

Prevádzkové hodiny: 9,00 – 18,00 hod. v pracovných dňoch

Elektronická adresa: cvchandlova@gmail.com