• Centrošiny 2022

• Obrovské ĎAKUJEME všetkým, čo prišli a strávili nedeľné doobedie spolu s nami!

Ďalšie obrovské ĎAKUJEME patrí všetkým našim vedúcim krúžkov/ záujmových útvarov, kt. si pre deti pripravili aktivity a priblížili im niečo z činnosti CVČ!

Ďakujeme Slovenský Červený kríž miestny spolok Chrenovec - Brusno za dozor, aby to všetko išlo bez nehôd!

Ďakujeme Exteriérový bar - MAURI za spoluprácu a pomoc pri organizácií tohto podujatia!

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, čo nám prišli pomôcť na dnešné podujatie!

Veríme, že sa všetkým páčilo a vidíme sa opäť na nejakom našom podujatí alebo na nejakom krúžku!

P.S.:Nezabudnite, že máte posledné 3 dni na odovzdanie vzdelávacieho poukazu

Do fotogalérie bol pridaný nový album Centrošiny 2022.

• POZOR, POZOOOR! BUDÚ CENTROŠINY

• Už túto nedeľu, 25.9.2022 o 15,00h sa vidíme na Hutire a spoločne s Exteriérovým barom - MAURI odštartujeme školský rok a našu krúžkovú činnosť!

• Tešiť sa môžete na:
              • Prezentáciu našich krúžkov/ záujmových útvarov
              • Súťaže a nafukovacie atrakcie
              • Maľovanie na tvár
              • Detský tvorivý kútik s Detským centrom Malinkovo
              • A v neposlednom rade super zábavu!

Takže pokiaľ ešte nemáš vybratý krúžok, alebo chceš o tvojom krúžku viac vedieť, príď na Hutiru! Zábav sa s nami a dozvieš sa všetky potrebné infošky!

BONUS:

Kofola zadarmo pre každé dieťa

Nábor na nové krúžky (záujmové útvary) v plnom prúde. Deti so vzdelávacím poukazom majú celý rok zadarmo. Viac info vo videu a na našej stránke https://cvchandlova.edupage.org/news/#news-410