• Veľkonočná výslužka

• V košíku sa vajce rehoce, ale nebudú to ešte Vianoce. Korbáče a voňavky, k tomu vedro vody, aby naše žienky, zdravé po celý rok boli. Humorom vás chceme v tejto ťažkej dobe správne naladiť, tak kukaj naše veľkonočné video, ktoré vás hádam pobaví.

Krásne veľkonočné sviatky praje kolektív

CVČ Handlová a Dom kultúry mesta Handlová v spolupráci s DivadloPri Kolkárni

Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho nového Youtube kanálu: Kukaj na to.

• Vyrábaninky: Veľkonočná pohľadnica

• Ahojte,

je tu piatok a s ním aj nové Vyrábaninky. Dnes Vám ukážeme, ako si viete vyrobiť veľkonočnú pohľadnicu.

Nezabudnite odoberať náš nový Youtube kanál: KUKAJ NA TO.

• Pripravujeme pre vás

• Keďže je Veľká Noc za dverami a my sme sa rozhodli, že Vám chceme vyčariť úsmev na tvári (ktorý je v tejto dobe viac než potrebný ), niečo sme si pre Vás nachystali. A bude to teda veľká sranda, ako na Veľkú Noc! Na tomto videu sa podieľali zamestnanci CVČ Handlová, DivadloPri Kolkárni a Dom kultúry mesta Handlová.

Video už čoskoro!

Nezabudnite odoberať náš nový Youtube kanál: Kukaj na to!

Pozdravujeme Vás!

• Rozprávkový špeciál: Veľká noc

• Ahojte milé deti,

keďže sa nám blíži Veľká Noc, rozhodli sme sa Vám natočiť niečo aj k tejto téme. Môžete sa tešiť na veľkonočné rozprávky ako aj básničky.

Veríme, že sa Vám video bude páčiť.

Ak áno, nezabudnite nám dať like a odoberať náš Youtube kanál.

Ďakujeme!

• Záujmové krúžky v CVČ: HOROLEZEC

• Ahojte,

tak sme tu opäť s novým formátom videií. Keďže sme sa dlho nevideli a určite ste už aj zabudli, aké máme u nás v CVČ krúžky. Preto sme sa rozhodli, že Vám ich pripomenieme. Ako druhý krúžok sme si pripravili, krúžok Horolezec. Pri tomto videu sa podieľalo aj DivadloPri Kolkárni. Takisto ďakujeme Dom kultúry mesta Handlová za spoluprácu pri tvorbe videí.

Nezabudnite dať odber nášmu novému Youtube kanálu: Kukaj na to.

• Vyrábaninky: Veľkonočný kohútik

• Ahojte!

Máme tu ďalší diel Vyrábaniniek a dnes Vám ukážeme ako si môžete vyrobiť veľkonočného kohútika.

Nezabudnite odoberať náš kanál!

Krásny víkend.

• Záujmové krúžky v CVČ: ŠACH

• Ahojte!

Tak sme tu opäť s ďalším formátom videií. Keďže sme sa dlho nevideli a určite ste už aj zabudli, aké máme u nás v CVČ krúžky. Preto sme sa rozhodli, že Vám ich pripomenieme ONLINE formou.

Ako prvý krúžok sme si pripravili, krúžok Šachu.

Pri tomto videu sa podieľalo aj DivadloPri KolkárniTakisto ďakujeme Dom kultúry mesta Handlová za spoluprácu pri tvorbe videí.

• Vyrábaninky: Tvorba zápisníčka

• Ahojte,

dnešok patrí naším Vyrábaninkám a chceme vám predstaviť návod, ako si vyrobiť zápisníček. Budeme sa tešiť ak s nami budete zdieľať vaše výtvory.

• Čítanie rozprávok:  Neposedná víla
            • Čítanie rozprávok: Neposedná víla

• Máme tu opäť stredu a streda patrí rozprávkam s kráľovnou Malinkou! Dnes Vám porozpráva príbeh o neposednej víle.

Dajte vedieť ako sa Vám rozprávka páčila.

Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho YOUTUBE kanála, aby ste medzi prvými videli, keď pridáme novú rozprávku!

Ďakujeme za Vašu podporu!

• Vyrábaninky: Srdiečko ku dňu žien

• 8. marec a s ním spojený deň ŽIEN je za rohom a my sme sa rozhodli, že Vám prinesieme nápad, ako si doma vyrobiť krásne srdiečko a venovať ho práve tej žene vo vašom okolí, ktorá je Vášmu srdcu najmilšia a chcete jej poďakovať.

Budeme sa veľmi tešiť ak nám do komentáru pridáte Vaše hotové výtvory.

Želáme Vám krásny víkend!

• Vyrábaninky: Tabuľka na dvere detskej izby

• Milé deti, dnes by sme Vám chceli ukázať ako veľmi jednoducho si viete vyrobiť ozdobu na dvere vašej detskej izby! Budeme sa veľmi tešiť ak nám do komentáru pošlete vaše výtvory!

Viac info nájdete priamo v popise videa.

Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho Youtube kanála

KUKAJ NA TO.

• UŽ STE SI BOLI POZRIEŤ: KUKAJ NA TO?

• Aj keď sa organizácie pracujúce s deťmi a mládežou nemôžu kvôli aktuálnym opatreniam venovať deťom pri osobných stretnutiach, pripravujú pre nich niečo v online svete.

Pozrite si ich prácu na YOU TUBE kanáli KUKAJ NA TO! Zaujímavé čítanie rozprávok, súťaže a filmy.

Čo pripravili a pripravujú CVČ Handlová, DaMP Handlová a Detské centrum Malinkovo

si pozrite v reportáži Regionálnej televízie Prievidza.

• VYRÁBANINKY - karnevalová maska

• Ahojte kamaráti!

Sme nesmierne šťastní, že Vám môžeme prestaviť náš nový formát videí - VYRÁBANINKY!

Videá pre všetkých malých kreatívcov a umelcov.

Každý piatok sa môžete tešiť na nové video a my sa budeme tešiť, ak nám pošlete Vaše výtvory.

Ako prvé si spoločne vyrobíme karnevalovú masku!

Videá, ako aj použitý materiál sme prispôsobili tak, aby ste to zvládli aj v pohodlí domova.

Nezabudni dať like a odber nášmu novému Youtube kanálu:

KUKAJ NA TO.

Čo budeme potrebovať:

papierový tanier, ceruzku, stuhu, temperovú farbu :modrú, pohár s vodou, štetec, výkres, nožnice, gumu na gumovanie, fixky: modrú, čiernu, lepidlo

• Čítanie rozprávok: Papagáj s modrým perím

• Milé detičky a rodičia,

je tu opäť nová rozprávka. Sú to rozprávky, ktoré pôsobia ukľudňujúco preto je viac než vhodné pustiť ich detičkám napr. pred spaním.

Každá rozprávka však nesie aj pekné posolstvo.

Dajte vedieť ako sa Vám páčila a nezabudnite dať odber nášmu novému Youtube kanálu "KUKAJ NA TO"