• LETO S MALINKOVOM

• Milí naši "Malinkáči" a milí rodičia!

Sme veľmi radi, že Vám môžeme oznámiť radostnú správu a to, že od pondelka 28.6. sa na Vás budeme tešiť na našom námestí. Hracia plocha bude vytvorená pre všetky detičky, aby sa mohli zahrať v bezpečnom prostredí a hlavne na čerstvom vzduchu!

Môžete sa tešiť na rôzne hracie prvky, kde si detičky môžu trénovať jemnú a hrubú motoriku. Pripravené máme aj tvorivé dielničky, montessori herničky, či workshopy.

Táto hracia plocha bude prioritne zamerané pre detičky vo veku "0-5 rokov" ale samozrejme, ak sa k nám pridá aj starší súrodenec, vieme mu pripraviť aktivity.

Budeme sa riadiť hygienickými opatreniami RÚVZ.

Tešíme sa na Vás všetkých!

• Burza detského a dámskeho oblečenia

• Detské centrum Malinkovo by Vás chcelo srdečne pozvať dňa 26.6.2021(sobota) na "Burzu detského a dámskeho oblečenia" ktorá sa bude konať na našom námestí v Handlovej od 9:00 do 12:00 hod. Preto, ak máte doma prebytok detského alebo dámskeho oblečenia, neváhajte a prihláste sa k nám. Predajné miesto na burze je ZDARMA a môžete si ho upraviť podľa vašich predstáv (deka, vešiak, lavička..) Táto burza vzniká v spolupráci s Mesto Handlová a Jazmín n.o. a nesie peknú dobročinnú myšlienku. Pýtate sa prečo? Vecičky či oblečenie, ktoré sa vám nepredajú a vy ich už nebudete chcieť brať domov, môžete darovať ľudom, detičkám v núdzi, ktoré Vaše oblečenie veľmi radi privítajú. Toto odberné miesto bude vytvorené priamo na burze. Veci budú prerozdelené na sociálne oddelenie Handlová a tiež do Jazmínu. Ak teda máte záujem o predajné miesto na burze, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu: cvchandlova@gmail.com alebo aj prostredníctvom správy na  FB.

• Otváranie studničiek

• Ďaľšie milé video z ešte milšieho podujatia “Otváranie studničiek” v spolupráci so ZŠ ŠkolskáZO SZOPK A. Kmeťa Handlová. Veselé video hádam poteší všetky deti, zvlášť v tento ich výnimočný deň!

Veľa úsmevu, dobrej nálady a milion pekných zážitkov, aj s nami, Vám prajeme, deti naše!