• Rada CVČ

• Rada školského zariadenia CVČ

Školská rada pri CVČ  Handlová je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý sa vyjadruje a presadzuje  verejné záujmy, záujmy rodičov, pedagogických zamestnancov a ďalších zamestnancov v oblasti výchovy a vzdelávania. Plní  funkciu verejnej kontroly, posudzuje a vyjadruje  sa  k činnosti školského  zariadenia z pohľadu školskej problematiky. Právomocou rady školy je  možnosť odvolať a voliť riaditeľa školy.

V súčasnosti pracuje v nasledovnom zložení:

Predseda: Arpád Koszta

Členovia:  Mgr. Simona Kóšová – za pedagogických zamestnancov