• Pokyny k činnosti záujmových útvarov CVČ

• Záujmové útvary

• budú prebiehať v CVČ od 1.10.2021 v súlade so školským semaforom MŠVVaŠ SR,
              • upozorňujeme že, v prípade sprievodu dieťaťa na záujmovú činnosť, nie je možné tejto osobe sa zdržiavať v priestoroch CVČ (prípadne iných priestoroch, kde bude vykonávaný krúžok) pred, počas a po záujmovej činnosti dieťaťa,
              • členovia záujmových útvarov sa nemôžu zúčastniť záujmovej činnosti bez rúška a vyhlásenia o bezpríznakovosti, tlačivo bezpríznakovosti nájdete aj tu:
              • Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti
              • v prípade príchodu na záujmový útvar bez vyhlásenia o bezpríznakovosti bude kontaktovaný zákonný zástupca a dieťa bude izolované v miestnosti na to určenej,
              • po príchode na záujmový útvar je pedagogický zamestnanec povinný s členmi absolvovať dezinfekciu rúk,
              • zamestnanci a návštevníci CVČ sú povinní mať prekryté horné dýchacie cesty.

Pri výskyte vírusu covid 19 v záujmovom útvare budú informovaní zákonní zástupcovia detí v danom ZÚ a ZÚ bude uzatvorený po dobu 10 dní resp. bude prebiehať dištančnou formou.

Rozvrh záujmových útvarov nájdete na:

Rozvrh záujmovej činnosti CVČ

• INFOCENTRUM

• Bližšie informácie ku krúžkom vám radi poskytnú naši pracovníci v INFOCENTRE (Dom kultúry - prízemie) v septembri od 10,00 h – do 16,00 h

V novom školskom roku Centrum voľného času Handlová ponúka záujmové útvary pre malých aj veľkých športovcov, umelcov, počítačových nadšencov, mládežníkov.

Je dôležité po ťažkom období pandémie covitu, aby sa deti opäť stretávali so svojimi rovesníkmi, ktorí majú podobné záujmy. V našich záujmových krúžkoch môžu rozvíjať svoj talent, zručnosť, fantáziu, vedomosti a zručnosti pod dohľadom skúsených vedúcich ZÚ a pedagogických pracovníkov.

Vyberte si z našej ponuky ZÚ