• FOTOSALÓN 2022

• FOTOSALÓN

Všetkých srdečne pozývame na už tradičnú výstavu amatérskych fotografov- Fotosalón.

8. až 10. Novembra v čitárni Domu kultúry v čase od 8,00h do 16,00h.

• NAŠE TEKVICOHRANIE

• NAŠE TEKVICOHRANIE- 28.10.2022

Ďakujeme všetkým deťom, čo dnes prišli!

Vyrezávali sme si tekvice, vyrobili gaštankov a šarkany, zahrali stoličkový tanec a na záver bola aj párty.

Veríme, že sa všetkým páčilo a vidíme sa opäť nabudúce.

My sme si to super užili!

• ANGLIČTINA NA MATERSKÝCH ŠKOLÁCH

V spolupráci s materskou školou a jej elokovanými pracoviskami na území mesta Handlová sme odštartovali výučbu angličtiny pre všetkých predškolákov.

Výučba prebieha modernou formou pod vedením kvalifikovaných učiteliek s dlhoročnými skúsenosťami priamo v škôlke.

Vďaka pani riaditeľke materskej školy, Mgr. Marcele Jakubíkovej, majú všetci prihlásení predškoláci angličtinu zadarmo.

• TEKVICOHRANIE

•  BUDÚ JESENNÉ PRÁZDNINY

28.10. od 9tej do 13tej sme pre všetky deti vymysleli super program, parádne TEKVICOHRANIE Ak nevieš čo robiť počas prázdninového piatku, alebo máš rodičov v práci, prídi k nám do centra. Deti, čo boli u nás cez leto v tábore vedia, že je u nás fakt perfektne!  Pripravili sme si pre Vás typické jesenné aktivity:- vyrezávanie tekvíc- výroba a púšťanie šarkanov- tvorivé dielne s Gaštankami- a to všetko spojené so super zábavou

• Úprava a modernizácia priestorov v CVČ

• Počítačová klubovňa HOTOVÁ!

Od začiatku septembra sa pripravujú, prerábajú a modernizujú viaceré priestory a klubovne v našom centre. Počítačová klubovňa, v ktorej budú prebiehať krúžky : NATOČ TO, GAMER, MINECRAFT už je hotová a pripravená!

Máme silnú motiváciu, nabrali sme nový dych a našim hlavným cieľom je postupne takto upraviť a zmodernizovať celé centrum.

Veríme, že sa nám naše ciele podarí zrealizovať a tak zatraktívniť nie len priestory ale aj celú činnosť centra.

Ďakujeme všetkým, kt. nám pomáhajú, podporujú nás a tým nás ženú dopredu!

• DOD v CVČ

• Dnes, 19.10.2022 nás navštívilo viac ako 150 detí

Deň otvorených dverí v samospráve 2022

Pevne dúfame, že sa všetkým deťom a pani učiteľkám u nás páčilo!

Pripravili sme si krátku prezentáciu našich krúžkov a priestorov.

Obrovské poďakovanie patrí našim hercom z Hereckého krúžku a Divadelnej skupiny KREKÁČIK, kt. sprevádzali všetky skupiny a perfektne odprezentovali činnosť CVČ!

• Obvodné kolo vo futbale Dievčatá

• Dnes, 22.9.2022 sa hral futbal!

Školský pohár SFZ dievčatá- obvodné kolo.

Zúčastnili sa ho tri základné školy

- ZŠ Školská

- ZŠ Mierové námestie

- ZŠ G. Drozda s MŠ Chrenovec- Brusno

Víťazom sa stalo družstvo dievčat zo ZŠ Mierové námestie, ktoré postupuje na okres do Prievidze.

Ďakujeme ZŠ Školská za poskytnutie priestorov a telocvikárom zo ZŠ za pomoc pri organizácií.

• Angličtina pre predškolákov

• NOVINKA!

Ďalšie novinky z CVČ CVČ Handlová PRINÁŠA ANGLIČTINU PRE PREDŠKOLÁKOV ZADARMO  V spolupráci s materskou školou a jej elokovanými pracoviskami na území mesta Handlová prinášame ponuku výučby angličtiny pre všetkých predškolákov. Vďaka pani riaditeľke materskej školy, Mgr. Marcele Jakubíkovej, budú mať všetci prihlásení predškoláci angličtinu zadarmo. Výučba bude prebiehať modernou formou pod vedením kvalifikovaných učiteliek s dlhoročnými skúsenosťami priamo vo Vašej škôlke. Viac informácií Vám poskytnú triedne učiteľky predškolákov vo Vašej škôlke.Tešíme sa na Vás.