• Vyrábaninky: Kvietok pre mamičku

• Ahojte milé deti a rodičia,

keďže máme túto nedeľu, krásny sviatok v kalendári a to, Deň Matiek, rozhodli sme sa mu prispôsobiť aj naše Vyrábaninky. Ukážeme vám, ako si jednoducho viete vyrobiť kvietok pre mamičku.

Nezabudnite v nedeľu poriadne vystískať svoje maminky!

Krásny deň

• Malinkovo otvorené

• Milé maminky a detičky,

chceli by sme Vás informovať, že Detské centrum Malinkovo opäť otvorí svoje brány! Budeme však fungovať na základe platných protipandemických opatrení a to nasledovne:

- Nakoľko sa náš okres nachádza momentálne v červenej farbe môžeme fungovať v individuálnej rovine a teda, v danom čase bude môcť byť v herni jedna rodina (uzavretá bunka - mama+dieťa, babka+dieťa a pod.) Pravidlá a nariadenia sa však môžu meniť, o tom vás ale budeme vždy včas informovať.

- Pri vstupe do herne bude rodič podpisovať dokument o bezinfekčnosti.

- Pri vstupe do herne Vám bude zmeraná teplota.

- V herni musí mať rodič po celú dobu respirátor.

- Ak dieťa bude prejavovať známky choroby( soplíky, kašeľ, teplota a pod.) preložíme návštevu herne na inokedy. Takisto sa to vzťahuje aj na doprovod dieťaťa.

- Malinkovo bude otvorené Pondelok/Utorok/Streda od 8:00 do 16:00.

- Termín si treba zarezervovať/ informovať sa o voľnom čase v herničke.

- Rezervovať si ho môžete prostredníctvom FB správy “Detské centrum Malinkovo” alebo telefonicky na čísle: 0918 525 034.

Celé Malinkovo sa teší na Vašu návštevu!

• Nech žije 1.Máj

• Rozkvitli stromy, kvety a zelený je opäť celý háj, na námestí v Handlovej postavili farebný prvý máj. Všade na vôkol počuť prebúdzať sa celú prírodu, u nás v CVČ Vás chceme pobaviť, v májovom videu. Zase je tu mesiac máj, hojnosti a lásky čas, nech zdravie a láska je v každom z nás. Krásny 1. Máj praje kolektív CVČ Handlová, DaMP, Dom kultúry mesta Handlová DivadloPri Kolkárni.

Ďakujeme za spoluprácu!

• Čítanie rozprávok: Barborka ide na pódium

• Milé deti,

zažili ste už vystúpenie pre rodičov v škôlke, či v škole? Presne o takomto zážitku bude dnešný príbeh. O tom, ako išla Barborka na pódium.

Myslíte si, že to zvládla? Dozviete sa v dnešnom príbehu!

• Vyrábaninky: Ako si vytvoriť obrázok do rámika

• Milé deti!

Dňa 22.4. sme si pripomenuli "Deň Zeme". Pri tejto príležitosti Vám v tejto časti "Vyrábaniniek" ukážeme, ako sa dá použiť obal z vajíčok na kreatívne účely. Vyrobíme si obrázky s motívom zvieratiek.

Tešíme sa na Vaše výtvory!

Všetky videá nájdete na našom novom Youtube kanále: Kukaj na to.

• ”Veselé kamene”

• CVČ Handlová sa zapojilo do celoslovenskej aktivity”Veselé kamene”. Námetom na tvorbu bolo 645. výročie založenia Handlovej. Rozhodli sme sa takto potešiť naše detičky maľovanými kameňmi, ktoré sme umiestnili na rôzne miesta na námestí.

Dúfam, že Vám urobia radosť .

• Čítanie rozprávok: Perlový prsteň

• Milé detičky,

dnes s Vami zdieľame novú rozprávku a veríme, že si ju budeme môcť spoločne prečítať naživo! Veľmi sa na Vás už tešíme!

Krásne počúvanie!

• Vyrábaninky: Jarný narcis

• Ahojte!

Znovu je tu piatok a s ním aj nové video Vyrábaniniek! Dnes Vám ukážeme ako si môžete vyrobiť jarný narcis!

Ďakujeme za sledovanie a zdieľanie!

Pekný víkend!

• Veľkonočná výslužka

• V košíku sa vajce rehoce, ale nebudú to ešte Vianoce. Korbáče a voňavky, k tomu vedro vody, aby naše žienky, zdravé po celý rok boli. Humorom vás chceme v tejto ťažkej dobe správne naladiť, tak kukaj naše veľkonočné video, ktoré vás hádam pobaví.

Krásne veľkonočné sviatky praje kolektív

CVČ Handlová a Dom kultúry mesta Handlová v spolupráci s DivadloPri Kolkárni

Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho nového Youtube kanálu: Kukaj na to.

• Vyrábaninky: Veľkonočná pohľadnica

• Ahojte,

je tu piatok a s ním aj nové Vyrábaninky. Dnes Vám ukážeme, ako si viete vyrobiť veľkonočnú pohľadnicu.

Nezabudnite odoberať náš nový Youtube kanál: KUKAJ NA TO.

• Pripravujeme pre vás

• Keďže je Veľká Noc za dverami a my sme sa rozhodli, že Vám chceme vyčariť úsmev na tvári (ktorý je v tejto dobe viac než potrebný ), niečo sme si pre Vás nachystali. A bude to teda veľká sranda, ako na Veľkú Noc! Na tomto videu sa podieľali zamestnanci CVČ Handlová, DivadloPri Kolkárni a Dom kultúry mesta Handlová.

Video už čoskoro!

Nezabudnite odoberať náš nový Youtube kanál: Kukaj na to!

Pozdravujeme Vás!

• Rozprávkový špeciál: Veľká noc

• Ahojte milé deti,

keďže sa nám blíži Veľká Noc, rozhodli sme sa Vám natočiť niečo aj k tejto téme. Môžete sa tešiť na veľkonočné rozprávky ako aj básničky.

Veríme, že sa Vám video bude páčiť.

Ak áno, nezabudnite nám dať like a odoberať náš Youtube kanál.

Ďakujeme!

• Záujmové krúžky v CVČ: HOROLEZEC

• Ahojte,

tak sme tu opäť s novým formátom videií. Keďže sme sa dlho nevideli a určite ste už aj zabudli, aké máme u nás v CVČ krúžky. Preto sme sa rozhodli, že Vám ich pripomenieme. Ako druhý krúžok sme si pripravili, krúžok Horolezec. Pri tomto videu sa podieľalo aj DivadloPri Kolkárni. Takisto ďakujeme Dom kultúry mesta Handlová za spoluprácu pri tvorbe videí.

Nezabudnite dať odber nášmu novému Youtube kanálu: Kukaj na to.