• Mesačné plány podujatí

• Leto 2020 v CVČ

1.7. – 2.7.2020 (streda, štvrtok) od 10,00 hod. CVČ Handlová

W o r k s h o p   členov ZÚ HEREC

Organizátor: Centrum voľného času Handlová

Je určený pre všetkých členov divadelného krúžku KREKÁČIK. Jeho účelom je príprava na nový školský rok a otvorenie hereckého krúžku. Všetci herci sa budú môcť opäť po karanténnom období stretnúť a absolvovať dvojdňové aktivity, ktoré sa pre nich pripravili ako Pohár improvizácie, opekačka v prírode, filmový kvíz, strašidelná cesta Domom kultúry, jazykové cvičenia, návšteva garderóby

Určené pre: určené pre členov ZÚ Herec

11.7.2020 (sobota)  CVČ Handlová

MINECRAFTUJEME...

Organizátor: Centrum voľného času

Pre všetkých ktorý majú radi minecraft hru a chcú sa vyblázniť na počítačoch.

15.7.2020 (streda) centrálna mestská zóna Handlová

Leto naopak

Organizátor: Dom kultúry, DaMP, CVČ, ZUŠ

Hlavným organizátorom je DK Handlová. V rámci dobrej spolupráce sa na podujatí zúčastnia pracovníci CVČ a DaMP. Pre deti budú pripravené zábavné súťaže charakteru  „Leto naopak“

Určené pre: rodičia a deti, širokú verejnosť

V III. turnusoch (pondelok - piatok) od 8,00h – 12,00h CVČ Handlová

M e s t s k é   t á b o r y

Organizátor: CVČ Handlová

Tento typ tábora je prioritne určený deťom zamestnaných rodičov, ktorí ich ráno privedú do zariadenia a popoludní, cestou z práce si deti vyzdvihnú. Detskí účastníci majú pripravený celodenný program pod vedením pedagogických zamestnancov spojený so športovo-zábavnými hrami a súťažami, turistickými výletmi, návštevou kúpaliska… a jednodňovou stanovačkou. Organizujeme ich na pôde CVČ, v okolitej prírode nášho mesta, na Remate, Turčianske Teplice a stanovačka sa plánuje v Camp Pacho.

Termíny:

I. turnus       03.08.2020 - 07.08.2020

II. turnus      10.08.2020 - 14.08.2020

III. turnus     17.08.2020 - 21.08.2020

Určené pre: deti školského veku (7-15 rokov)

10.8.- 14.8.2020 (pondelok-piatok) od 8,00h – 15,00h CVČ Handlová, Prievidza, Žiar nad Hronom

S e m i n á r   členov DaMP

Organizátor: DaMP pri CVČ Handlová,

Obsahom semináru bude hlavne výmena skúseností a príklad dobrej spolupráce  medzi DaMP Handlová, Prievidza, Žiar, Turčianske Teplice. Každý deň strávia v inom meste, záver bude Handlová.

Určené pre: členovia DaMPu Handlová, Žiar nad Hronom a Prievidza

23.8.2020 (nedeľa) od 11,00 hod. Handpark Handlová

Piknik v Handparku – III. ročník ( náborové podujatia pre všetky krúžky v Centre voľného času )

Organizátor: CVČ Handlová

Tretí ročník podujatia ktoré sa každý rok v lete počas prázdnin, koná v parku za nemocnicou. Toto podujatie je zamerané hlavne na športové a detské aktivity spojené s príjemným relaxom v prírode v kruhu rodiny a priateľov. Proste piknik na deke a opekanie špekačiek, súťaže pre deti, skákacia žirafa, penová show, ukážka kynologického klubu pod vedením: Rasťa Dobiša, ukážka a verejný tréning bojových umení Storm gym Handlová, Fit caffe, stánky s občerstvením a DJ plus moderátor..  Tento ročník bude obohatený o propagáciu a nábor pre nových uchádzačov do krúžkov, ktoré Centrum voľného času ponúka. Mali by sa odprezentovať všetky krúžkové činnosti, ktoré naše Centrum ponúka, ako aj nové krúžky, ktoré budeme otvárať v novom školskom roku.

28.- 30.8.2020 (piatok-nedeľa) Mesto Handlová, Zvolen

Banícka rellye – 46.ročník

Organizátori: AMK Baník Handlová, TSK Trenčín, Mesto Handová, Mesto Zvolen, CVČ Handlová, AK SR Bratislava

Ide o medzinárodnú automobilovú orientačnú súťaž BANÍCKA RALLYE. Celková súťaž bude prebiehať v okresoch Prievidza, Žiar nad Hronom, Zvolen